کافی نت عرشیا
کافی نت عرشیا
ثبت نام های اینترنتی چاپ و طراحی طراحی اپلیکیشن طراحی وبسایت بهینه سازی وبسایت امور پایان نامه
کافی نت عرشیا

وبلاگ

ثبت نام آزمون سراسری 99

ثبت نام آزمون سراسری 99

کنکور سراسری در واقع صحنه رقابت متقاضیان ورود به دانشگاه در 5 گروه آزمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان می باشد و در سال های اخیر باوجود پذیرش بدون کنکور در بسیاری از دانشگاه ها اما همچنان ثبت نام کنکور سراسری برای رقابت جهت پذیرش در دانشگاه های سراسری در دوره های روزانه ، شبانه ، پردیس خودگردان ، مجازی ، غیرانتفاعی ، پیام نور ، فرهنگیان و دانشگاه آزاد همچنان داغ است . با ادغام ثبت نام کنکور سراسری و ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد داوطلبان می توانند با ثبت نام کنکور سراسری 99 و شرکت در آن متقاضی ورود به دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد شوند . سازمان سنجش مجری برگزاری کنکور سراسری بوده و متقاضیان برای ثبت نام کنکور سراسری می بایست به سایت سنجش مراجعه نمایند . از آنجایی که اولین گام برای موفقیت در کنکور سراسری انجام ثبت نام دقیق می باشد در ادامه به شرح زمان و نحوه و شرایط ثبت نام کنکور سراسری خواهیم پرداخت .

زمان ثبت نام کنکور سراسری

زمان ثبت نام از روز چهارشنبه 16 بهمن ماه 1398 تا روز پنجشنبه 24 بهمن 1398 می باشد.

نحوه ثبت نام کنکور سراسری

متقاضیان ورود به دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد برای ثبت نام کنکور سراسری می بایست به سایت سنجش مراجعه نموده و پس از خریداری کارت اعتباری ثبت نام ، اطلاعات خود را در این سایت ثبت نمایند. لازم به ذکر است که متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد نیازی به خریداری کارت اعتباری جداگانه ای ندارند و تنها متقاضیان ورود به دانشگاه های پیام نور و موسسات آموزش عالی غیردولتی – غیرانتفاعی می بایست با پرداخت هزینه جداگانه ای نسبت به ثبت نام در این دوره های نیز اظهار علاقه مندی نمایند . کارشناسان ما با اطلاع دقیق از شرایط و قوانین ثبت نام کنکور سراسری می توانند با مشاوره تحصیلی پاسخگوی سوالات شما پیرامون ثبت نام کنکور سراسری و انجام ثبت نام متقاضیان نیز باشند .

سوالات متداول

1- ثبت نام کنکور سراسری در چه سایتی انجام می شود ؟

در سایت سازمان سنجش انجام می شود .

2- من داوطلب نظام قدیم هستم می تونم سوالات داوطلبان نظام جدید را در کنکور پاسخ بدهم ؟

بله می توانید .

3- من یکبار مدرک کارشناسی گرفتم سربازی هم هنوز نرفتم می تونم کنکور شرکت کنم ؟

بر اساس مصوبه جدید شما می توانید در کنکور سراسری شرکت نمایید و شرط ثبت نام نهایی شما در دانشگاه محل قبولی ، پذیرفته شدن در رشته های با مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد پیوسته یا دکتری عمومی است .